YA
Soru Sahibi
18 Mayıs 2020 16:31

Leke sorunu

Doktor hanım 22 yaşındayım ve yüzümde lekeler var ten rengimden hafif koyu.Sağlığım açısından riskli bir durum var mı ?

2 cevap
Cevaplar (2)

Lekelerin zaten kendisi bir deri hastalığıdır. Zararı da güneşten sıkı korunulmaz ise artmasıdır. Bazı kişilerde hormonal değişimler, fibrokistik meme hastalığı, miyom, PCOS, hormon ilacı kullanma ile de leke oluşabilir. Biz hastalarımızı leke etyolojisi olarak ayrıntılı bir şekilde inceliyoruz.

22 Mayıs 2020 15:49
YA
Soru Sahibi

Hocam leke tehlikeli mi ?

22 Mayıs 2020 16:10

Tehlike derken neyi kastettiğinizi anlayamıyorum kusura bakmayın.

22 Mayıs 2020 16:57