AT
Soru Sahibi
25 Eylül 2020 00:43

Lazer epilasyon üst kollarımda kıl artışı sorunumu nasıl çözebilirim?

Alt ve üst kollarıma altı seans gerçek buz lazer epilasyon yaptırdım.Alt kollarım yüzde 30 gibi azaldı fakat üst kollarımda artış oldu.Bir kere lazer degdi mi saç gibi uzayacağı söyleniyor.Lazere devam etsem daha da mı çok artar?Bıraksam da buşekilde kötü gözüküyor.İğneli yaptırsam tüyler çok sıklaştı nasıl bitecek ve o da artırır mı?Ne yapmalıyım?

1 cevap
Cevaplar (1)

Lazer epilasyon işlemi bazı hastalarda uzun seanslar gerektirebilir. İğneli epilasyon daha etkili olmakla beraber iz bırakma riski de fazla olabilir. Hekiminize danışmanız uygun olur. Geçmiş olsun

28 Eylül 2020 10:50