16 Eylül 2015 12:55

laroxyl hakkında

Selam Dr hanım uzun selectra ve laroxyl tedavisi sonunda selactra mı 3 ay evvel kestiler laroxyl devam edebilirsin dediler gittiğim dr hanım şehir değişikliği yaptığından malesef kendisine ulaşamaz ve gidemez oldum uyku problemim vardı bende mecburi iş değişikliği sonucu ibs hastalığına yakalandım ve beynim uyumuyor vucudum uyuyordu bundan dolayı 8 ay tedavi gördüm selectra için kafi dedi laroxyl e devam ediyorum 20 mg olarak ama aşırı derecede cinsel isteksizlik vb durumlar oluşmaya başladı evlilik hayatımda laroxyl den kaynaklanabilir mi kesersem de uyuyamamaktan korkuyorum bir kaç kez denedim çok zor daldım uykuya bana bu konuda yardımcı olursanız müteşekkir olurum biraz da uzun oldu kusura bakmayın ilginiz için teşekkür ederim saygılarımla

2 cevap
Cevaplar (2)

Ümit Bey Merhaba, Kendim görmeden anlattıklarınız üzerinden yönlendirme yapmak oldukça zor benim için. Ancak bahsettiğiniz semptomlar (ibs tanınız hariç) psikoterapi ile yani ilaçsız tedavi ile yok edilebilir görünüyor. Size önerim, nitelikli bir uzmandan psikoterapi almanız yönünde. Kime gideceğiniz hususunda tercih yapmadan önce paylaştığım makaleye göz atmanızı, uygun bir uzmanla birlikte çözüm arayışınızı sürdürmenizi öneririm.

16 Eylül 2015 13:08
Soru Sahibi

Cevabınıza teşekkür ederim makalenizi okudum en yakın zamanda görüşmek üzere saolun

16 Eylül 2015 14:05

Rica ederim. Sağlığınızı ihmal etmemenizi öneririm. İyi çalışmalar..

16 Eylül 2015 14:11