dg
Soru Sahibi
20 Ekim 2013 02:47

korumasız ilişki sorunu

merhabalar hocam, nişanlımla korunmasız ilişki yaşadık içime boşalmadı fakat zevk suyundaki bulunan spermler gözümüzü korkutuyor. ilişki yaşayalı 7 gün oldu ve sonrasında 4 adet norlevo aldım.fakat mide bulantısı sık sık tuvalete gitme var. egerki tuttuysa bu saatten sonra yapmamız gereken bir yöntem varmıdır lütfen yardımcı olun . zor durumdayız.. teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Aydan Biri
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Perinatoloji - Riskli Gebelikler

büyük olasılıkla gebelik olmaz merak etmeyin...olursa tekrar yazın..

29 Ekim 2013 23:41