rr
Soru Sahibi
23 Ekim 2013 20:03

kanama

hocam ıyı gunler biz 2. bebeğimiz olsun istiyoruz ve bu ay cok sık ılıskımız oldu ve vajınam kuru ıken bır bırlıktelık yasadık sonra 3 gun ıdrar sonrası gelen kanamam olmustu ben 19undan 19 una adet oluyorum su an gunum gecıyor az once test yaptım ama negatıf hafıf kasık agrım var goguslerım ve belım adet olacak gıbı agrıyor ama daha olmadım ben o kanamayı tatılden yenı geldıgımız ıcın hava degısımınden kaynaklı 1 ayda 2 kez adet oldum sanmıstım su an dogu gorevındeyız esımın ısınden dolayı ve merkeze uzak bır ılcedeyız bulundgumuz yerden her ıstedıgımızde gıdemıyoruz malum yollar tehlıkelı ve burda kadın has.ve dogum uzmanıda yok o yuzden sıze danısmak ıstedım bırde hocam 2. sorunumda su benım 1.5 2 aydır kokusuz beyaz renkte peynır kesıgı gıbı akıntım var o akıntının akabınde akıntı geldıgı takdırde vajına dısında yanma ve kasıntı oluyor benım 2 yasında bır oglum var ona hamıle kalmadan 1 2 ay oncede bu sıkıntım vardı doktorum gynolomeksın fitil ve fluzole tablet vermıstı ve bırde travacort yada travazol krem ek olarak kullanabilirsin demıstı fıtıl ve hap sıkıntılarımı hemen gecırdı su an durumum nedır bılemedıgımden bıldıgım ılacı kullanamıyorum eger hamılysem bu ılacları kullanmamda sıkıntı var mı yada adet olursam adet bıtımınde yada adetlıykende kullanabılırmıyım bıraz uzun oldu ama malum durumumuzdan dolayı mecbur kaldım sıze danısmak ıstedım bu kasık agrısı benı bıraz korkuttu kist miyom gibi seylerde yapar mı bu agrıları sorusu takıldı aklıma sımdıden tesekkur ederım hocam ıyı calsmalar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Aydan Biri
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Perinatoloji - Riskli Gebelikler

Bütün bu soruları sizi görmeden cevaplamak zor ama bahsedilen ilaçları gebe iken yada değilken kullanbilirisiniz...

29 Ekim 2013 23:26