dd
Soru Sahibi
23 Ekim 2013 09:08

MTHFR A1298C

Hocam selamlar, Aralık ayında tüp bebek tedavim başlayacak. (Şimdiye kadar geçen sene HSG çekimi sonrası oluşmuş 1 kimyasal gebeliğim var.) Tüp bebek öncesi Düzen lab.da yaptırdığım testler sonucunda faktor V leiden normal, protrombin (faktor II) normal, MTHFR C677T normal, MTHFR A1298C heterozigot mutasyon mevcut. Sizin yorumunuza göre bu sonuçlar tüp bebek öncesi aspirin+iğne gerektirir mi?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Aydan Biri
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Perinatoloji - Riskli Gebelikler

hayır ek tedaviye gerek yok,bu testlerede zaten gerek yoktu,sevgiler

27 Ekim 2013 12:49