GG
Soru Sahibi
18 Aralık 2020 01:33

Korkunç bir gümleme

İyi günler hocam.midemle karın boşluğum arası mı desem tam olarak midem de değil göğsüm de değil ama ani 3 saniyelik süren şiddetli bi atıma benzer bişey oluyor.tüm vücudumu etkiliyor korktuğundan olsa gerek nabzım yükseliyor ama çok ani gelişen ve 3 sn kadar süren bi gümleme gibi korkutucu ama acı verici değil.sebebi ne olabilir sizce.

1 cevap
Cevaplar (1)

mutlaka bir Kalp damar cerrahı, kardiyolog ve sonrasında gerekirse genel cerrah ile görüşün. aort kaynaklı bir şikayet olabilir bu. geçmiş olsun.

22 Aralık 2020 00:26