kf
Soru Sahibi
24 Ağustos 2016 12:46

kök hücre ile tüp bebek şansı

benim fsh seviyem 15 40 yaşındayım iki yıldır evliyim. eşim azosperm çıktı fsh ı onunda yüksekmiş yumurtalığı çalışmıyor kök hücre tedavisi ile tüp bebek şansımız varmı

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Bu anladığınız anlamda kök hücreden tüp bebek şansınız yok diyebilirim ancak medikal tedaviler ve bazı müdehaleler ile FSH ı yükselmiş kadınlar için yumurta elde edilmesi ve yine FSH ı yükselmiş azoospermik erkekler için sperm elde etme şansı olabilmektedir. Saygılar Volkan Baltacı

27 Ağustos 2016 12:31