KG
Soru Sahibi
25 Ekim 2011 14:54

kimlik problemi

abim kendini kız gibi hissedio tüylenmesi az gögüslerinda hassasiyet ve büyüme var malesef erkek arkadaşı bile var daha önje hacettepede mueyne felan oldu ama tedaviyi braktı.şimdide dogum kontrol hapı kullanıo bi erkegin kullanmasıyla neler olur bizide bilgilendirirseniz lütfen şşimdiden teşekkürler ayrıca spranolaktonda kullnıyo

1 cevap
Cevaplar (1)

Hacettepede başladığı ve yarım bıraktığı tedavi ne tedavisiydi? tedavinin hedefi neydi de bırakıldı bunlar önmli sorular. Bir erkek düzenli olarak doğum kontrol hapı içerse, 3 ay sonra göğüsleri belirginleşmeye ve meme uçları genişlemeye başlar. Hormonlar olumsuz etkilenir. Bu nedenle kullanılan ilaçların doktor kontrolünde kullanılması önemlidir.Her şeyden önce abinin kendini kız gibi hissetmesi abinin duygularıdır bu anlamda kendini psikolojik olarak hissediği halini yaşamak istiyor.Fakat doğru şekilde tedavi olmanın önemini gözden kaçırmamak gerekiyor.

25 Ekim 2011 15:59