GR
Soru Sahibi
24 Şubat 2019 13:32

KİLO VERMEK ZOR

İyi günler diyetisyen hanım ben 60 yaşında 152cm. boyunda 68 kilodayım kilo vermeyi çok istiyorum.Fakat 3 ana öğün 3 ara öğünlü bir diyet programı istemiyorum .Çünkü böyle olunca hep yemek düşünülüyor.Daha önce yaptım.Ben haftanın 5 günü 1saat yürüyorum.Akşam saat 6 dan sonra hiç bir şey tüketmiyorum.sadece çay,su ve maden suyu tüketiyorum.Bana bu şekil de yardımcı olabilirseniz size gelmek istiyorum.Çünkü çok zor kilo veriyorum.HOŞÇAKALIN SEVGİ VE SAĞLIKLI KALIN..

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Refika hanım, ara öğün vermeden de diyet uygulatıyorum ancak metabolizma bu sisteme alışınca kilo vermeyi durdurabiliyor veya bu sisteme hic tepki vermeyebiliyor, o yüzden bazen de ara öğünlü diyet yapmakta gerekiyor, yani karışık diyet uyguluyorum kolay kilo vermeniz icin

3 Mart 2019 21:43