DB
Soru Sahibi
17 Ekim 2017 09:08

KİLO vermek istiyorum

Merhaba zeynep hanım , 30 yaşımdayım1.75 boyunda 105 kiloyum mide ameliyatı olmak istiyorum sizce önerirmisiniz...

1 cevap
Cevaplar (1)

Eğer kilo veremiyorsanız öncelikle altında yatan sebebi bulmalısınız. Daha sonra size uygun bir diyet oluşturularak kilo vermeyi denemeli, bu şekilde başarmaya çalışmalısınız. İlk hedefiniz bu şekilde olmalı ve bence başarabilirsiniz. Eğer ki hiç bişekilde kilo veremiyorsanız ve doktorunuz sağlığınız açısından gerekli olduğunu söylüyorsa o zaman düşünülebilir ama unutulmamalı ki sonucta bu bir ameliyattır, son çaredir ve ameliyat olunduktan sonrada sıkı bir diyetle devam edeceksiniz.

17 Ekim 2017 10:29