DE
Soru Sahibi
16 Kasım 2021 14:34

Kese boyutu

Merhaba hocam size daha önce yazmıştım beta hcg 2 gün ara ile *** *** ** çıktı. Bugün son adet tarihime göre 5+2 hamilelik gözüküyor. Doktora kontrole gittim Kese yuvarlak Sağlıklı dedi doktor. Kesenin boyutu sanırım bebek gözükmedi crl 0.55 cm yazılmış bu değer normal mi? Yoksa az mı çok mu bu haftaya göre

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kutay Biberoglu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

İnsanlar laboratuar ölçüm raporu değillerdir. Klinik değerlendirme yapan doktorunuz ancak sorularınızı yanıtlayabilir.

17 Kasım 2021 21:37