AV
Soru Sahibi
15 Aralık 2018 13:52

Kemik ağrısı

Merhaba. 26 yasinda bayanim .Benim sağ kaşımın üstündeki kemiklerim ağrıyor bu elmacık kemiklerime sag burnuma kadarda devam ediyor . Bazen çok fazla şiddetlenebiliyor. Uzun bir suredir devam ediyor. Kbb gittim röntgen çekildim herhangi birsey cikmadi sinuzit vs. Mr cekildim ondada bisey cikmadi. Sag tarafimda dislerimide cektirdim hani disle ilgili olabileceğinide dusunmuyorm. Neyle alakali tahmin edemiyorum . Bir sey yiyip icerken sakiz çiğnerken agrim rahatliyor. Ne olabilir yardimci olursaniz sevinirim .

1 cevap
Cevaplar (1)

MUHTEMELEN ÇİĞNEME KASLARININ YAPIŞTIĞI YERLE ALAKALI BİR İLTİHABİ DURUM SÖZ KONUSU. BAZAN DA FİBROMİYALJİ TABİR EDİLEN KAS AĞRILARI OLABİLİYOR. ESASEN ÇAREYİ BULMUŞ GİBİSİNİZ. SAKIZ ÇİĞNEMEK BİR TÜR EGZERSİZDİR. YİNEDE DEVAM EDERSE NÖROLOJİ İLE GÖRÜŞMENİZ GEREKECEK. SAYGILAR

18 Aralık 2018 11:45