gk
Soru Sahibi
4 Haziran 2015 04:21

kelimeleri karıştırıyorum

merhaba kolay gelsin ortalama 1 yıldır kelimeleri karıştırıyorum konuşurken mesela teyze diyeceğime enişte diyorum ama heycan kaplıyor beni o arada nasıl bi durum bende bilmiyorum tuhaf bir his bağzen saçmalıyorum o şekilde . bağzen dalıp düşünüyorum kendim istemeden bile olsa hergün 5-6 kez oluyor bilgisayar başında çok zaman harcıyorum bir kaç senedir sosyal faliyetim pek yok ve çok çabık sinirlenen öfkeli biriyim sinirden de öte . acaba yardım edebilirmisiniz

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Bu durumla ilgili olarak mutlaka bir nöroloji uzmanı ile görüşmenzi tavsiye ederim.

7 Ağustos 2015 17:41