SB
Soru Sahibi
8 Ağustos 2020 00:31

kas ağrısı

Merhaba hocam haraketsiz kaldığım zamanlarda spor bisikletinde yarım saat ısınmadan bir gun arayla iki kez spor yaptım, sonrasındaki gün sol göğsümün altındaki gogus kafesim agirmaya başladı bir ay agirdi gecti, ardından bir ayda sol kürek kemigimin orasi agirdi ama simdi hafifledi yaklasik iki bucuk aydir bu agrim oldu sebebi nedir anlamadım ne yapmalıyım hocam bide bu kas ağrımdan bır ay once nisan ayinda bogaz agrisi sikayeti ile doktora gittim tomogrofi cekildi temiz cikti faranjitim oldugunu ogrendim fakat bogaz agrim hala devam ediyor bıraz nefes darlıgı ve iki haftadir bogazimdan nadirde olsa ozellikle sabahlari kan geliyor sebebi nedir sizce hocam faranjitten dolayi midir ? bu arada ateş , öksürük hic olmadi , halsizlik, derin nefes aldığımda ağrı gibi durumlarım yok sigarada kullanmıyorum hocam şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Özlem Er
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Bu yakınmalarınızın değerlendirilmesi için Dahliye muayenesi olmanızı öneririm. Geçmiş olsun

10 Ağustos 2020 13:45