am
Soru Sahibi
31 Temmuz 2019 22:10

Karinda şişlik

Hocam karnimin sag alt tarafinda kucuk bi sislik var adet donemlerinde daha belirginlesen hoca bişey teryum olabilir dedi ve ultrason istedi .taninin ismini soyleyebilirmisiniz teryumlu biseydi galiba

2 cevap
Cevaplar (2)

Öncelikle geçmiş olsun. Endometrioma denmiş olabilir. Tabiki ultrason sonucu tanı için önemli.

7 Ağustos 2019 17:05
am
Soru Sahibi

Çok sagolun hocam evet o dediginiz terimi soylemisti.hocam peki ameliyat olur ise kadin dogumcularmi yapar peki genel cerrahmi

8 Ağustos 2019 13:06

Her iki branşta ilgileniyor. Doktor seçiminizi yapabilirsiniz.

17 Nisan 2020 16:03