DE
Soru Sahibi
11 Nisan 2021 02:00

Karın bölgesi

Hocam merhabalar. Ben 35 yaşındayım ve eşim gebe. ( Doktora da gozukemiyorum hastanelerin durumundan dolayı ) Bu süreç malum pandemi sebebi ile de biraz gergin geçiyor. Birkac ay evvel göğüste sıkıntı var diye doktora gittim kardiyoloji, ciğer temiz çıktı. Miyalji dediler. O bitti şimdi de karnımın sağ tarafında önce göbek çevresinde iğne batması gibi bir takım belirtiler oluyordu son 1 aydır sanki bir şey dolaşıyor gibi. Ağrı yok fakat bir his var. Gaz patlamaları ve guruldama şeklinde devam ediyor. İlaveten bacak ve kollarda da kasılma hissi var huzursuz bacak sendromu gibi. Sağlık ocağındaki Kan hemogram testim normal degerler cikti, kolesterol dahil.Kafam çok karışık bu sebepler neden olabilir, ne yapmalıyım, danışmak istedim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Muammer Kara
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

Geçmiş olsun Büyük abdest alışkanlığında değişiklik var mı? Şikayetleriniz büyük abdest yapmakla azalıyor mu?

11 Nisan 2021 10:34