dp
Soru Sahibi
18 Nisan 2017 22:12

kan pıhtılaşması ve gebelik

hocam mrh başımdan 4 gebelik gecti su anda da cok yenı bir gebeliğim var bız 3.gebelik sonucunda MTHFR A1298C HOMOZİGOT MUTASYON , PAI 1 4G/5G HETEROZİGOT 4G/5G MUTASYON VE FAKTOR XIII V34L HETEROZİGOT MUTASYON SAPTANMIŞTIR SONUCUNU ALDIK 4.gebeliğimden basından berı coraspin ve cleksan 4000 lik iğne vuruldum ve bu gebeliğim 3 ay surdu sonra da suyun gelmesı ıle sollandı doktorlar aynı zamanda bende mıyom da oldugu ıcın 4.düşüğü mıyoma bağladılar .hocam şimdi mıyom amelıyatı da oldum ve sukurler olsun kı hamıleyım şimdi bazı doktorlar gunde 2 kez ıgne vurulmamı soyluyorlar bazıları da 1 kez ne yapmam gerek bu sefer bebegımı kaybetmek ıstemıyorum yardımcı olursanız cok sevınırım saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Bu konu ile ilgili olarak ilaç kullanımız ve dozajı gebeliğinizin devamı üzerine sandığınız kadar etkili değildir. Zira farklı hekimler farklı tedavi protokolleri uygulamaktadır gerçektende farklı kuruluşlarcahtta ülkeden ülkeye değişen farklı tedavi protokolleri bulunmaktadır. Mail yada öneri ile dozaj almanız daha yanlış olacaktır en doğru secenek tek doktorun takibinde kalarak onun tedavisini uygulamanız olur saygılar Dr volkan Baltacı

16 Haziran 2017 20:07