KG
Soru Sahibi
14 Ekim 2021 21:08

Kalp ameliyatı

Hocam ben Gülsen Karaca Ardahan ' dan ,midrar kapak ameliyatı yapmıştınız bana. Benim yiğenim 15 yaşında Denizli ' de oturuyor. Kunduracı göğüs çökekliği var. Siz onun ameliyatını yapabilir misiniz? Sizin alanınız mi? Eğer alanınız değilse önerebileceğiniz doktor var mı?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Şahin Bozok
Kalp Damar Cerrahisi

Gülsen Hanım Merhabalar Bahsettiğiniz kunduracı göğsü denilen sternum (İman) kemiği operasyonları özel uzmanlık gereken ve bu konuyla ilgilenen cerrahların yapacağı operasyonlardandır. Benim ile iletişime geçerseniz yardımcı olurum Saygılarımla

17 Ekim 2021 18:24