KM
Soru Sahibi
16 Nisan 2018 16:10

Kalça sorunu

Merhaba hocam.. Kardeşim 12 yaşında 8 ay önce trafik kazası geçirdi birkaç doktora başvurduk femur kemiği çıkık olduğu söylendi o ayağında kısalma var ameliyat denildi ama iyileşeceğini kesin bi cevap vermiyorlar siz ne önerirsiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Rafet Can
Ortopedi ve Travmatoloji

Kardeşinizi ve filmlerini değerlendirmeden birşey söylemek zor. Genel itibarıyla da branşımızda iyileşme garantili ameliyatlar yoktur.müsait bir zamanda muayene edelim kardeşinizi daha verimli olur.

23 Nisan 2018 09:37