SM
Soru Sahibi
26 Mayıs 2019 17:02

Kalça kütlemesi

Nevzat hocam be muaytai ile uğraşıyorum 1 veya 2 kere ısınma yapmadan antreman yaptım 1.5 ay sonra 2 kalça omuz ve kol bilek kemiğimdende kütleme sesi ve ağrı başladı bunun tedavisi mümkünmü mümkünse protezmi veya küçük bir ameliyatmı

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nevzat Selim Gökay
Ortopedi ve Travmatoloji

Sayın Miraç Bey, Bir iki kütleme şikayeti sonrasında hemen protez tedavisine ihtiyaç duyacağınızı sanmıyorum. Takdir edersiniz ki omuz ekleminde kütleme ve ağrıya yol açabilen çok sayıda hastalık bulunmaktadır. Net bişey söyleyebilmem için siz değerlendirmem gerekir. Geçmiş olsun...

29 Mayıs 2019 15:52