BC
Soru Sahibi
24 Eylül 2021 21:33

Kabızlık Sorunu

Merhaba Kübra Hanım. Huzursuz bağırsak sendromum var. Ne yapsam kabızlıktan kurtulamıyorum. Sabahları sıcak olarak içebileceğim bir bağırsak çalıştırıcı tavsiyeniz var mı?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Cemre hanım öncelikle geçmiş olsun. Hastalık öykünüzü detaylı bilmeden size tavsiye vermem yanlış olur. Ancak genel olarak tavsiye isterseniz kronik bir hastalığınız olduğu için sadece 1 kür uygulayarak kabızlığınızı çözemezsiniz. Diyetisyen kontrolünde 1 ay eliminasyon diyeti yaptıktan sonra diyetinizi ufak ufak açarak besinleri tanıyıp bağırsağınızı rahatlatabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz. Sağlıkla kalın :)

25 Eylül 2021 12:45