SG
Soru Sahibi
14 Şubat 2021 13:19

Kaba ette şişlik

Hocam merhaba, 3 gündür sağ kaba etimin sağ iç kısımında uçlu sivilce gibi bir şişlik mevcut. 3 gündür bu şişlik sebebiyle oturmada problem yaşıyorum.Oturduğum zaman iğne gibi batıyor. Geçen sene Ocak ayında flep yöntemiyle pilonidal sinüs ameliyatı olmuştum. o zamanda yaşadığım gibi çıkış bacası yok. Acaba aynı problem ile tekrardan karşı karşıyayım. BİLGİ verebilirmisiniz. iyi günler

1 cevap
Cevaplar (1)

Tarifinizden anlayamadım. Görmeden yorum yapılamaz. Bir genel cerraha gösterirsen ne olduğunu sana söyleyecektir. Geçmiş olsun. Prof. Dr. Ömer Bender

8 Mart 2021 14:26