YH
Soru Sahibi
2 Kasım 2020 00:36

İz tedaviai

Mrhb ben gençlik zamanında yaptığım bir hatanın pişmanlığını yaşıyorum bir anlık öfkeyle ve hayatımda yaşadığım psikolojik travma sonucunda koluma jilet atmıştım burada bir doktorum fraksiyonel lazer önerdi bana 2 seans yapıldı fakat doktorum buradan ayrıldığı için tedavim yarım kaldı ben bu izlerin %100 geçmeyeceğini biliyorum sadece biraz daha hafiflemesini istiyorum bu konuda yapılacak herhangi bir uygulamanız varsa kliniğinize randevu alıp gelmek istiyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Jilet sonrası izlere fraksiyonel CO2 lazer, gerekirse iğneli radyofrekans uygulaması yapıyoruz. *** *** ** nolu telefonumuzdan randevu alabilirsiniz

5 Kasım 2020 15:33