ÖU
Soru Sahibi
31 Ağustos 2011 11:04

iyi günler diliyorum. hocam benim sorunum yaklasık 2 senedir reflü ve gastr

iyi günler diliyorum. hocam benim sorunum yaklasık 2 senedir reflü ve gastrit ve tüm tahlıller yapıldı sanırım baska bı sorun cıkmadı hep aynı ılacları verıp donderdıler ama ılacların hıc bır etkısı olmadı devamlı azıma asıt cıkıyo mıdemde yanma var artık fazlalasmaya basladı ılacların hıc bı etkısı olmadıgını hıssettım kullandıgım ılaclar son 1 senedır pandev ve gavıskon kullanıyorum hocam bana yardımcı olurmusunuz artık kurtulmak ıstıyorum yasım 19. bursada yasıyorum sımdıden cok tesekkur edıyorum...

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Mehmet Meriç
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

endoskopi yapıldı mı bilmiyorum. bu kadar süredir yapılmadı ise mutlaka yapılmalı. özellikle mide fıtığı açısından emin olmak lazım.

1 Eylül 2011 13:24