BM
Soru Sahibi
19 Temmuz 2010 11:09

iyi günler ben 6 aylık hamileyim daha önce ven tronbozu geçirdim.bundan dol

iyi günler ben 6 aylık hamileyim daha önce ven tronbozu geçirdim.bundan dolayı inoohep kullanıyorum.geceleri bacaklarım çok sızlıyor damarlarım morarıyor.kızarıyor.daralıyorum panik atakk gibi bi atak oluyor kalbimde.nefes alamıyorum.bu iğneyle alakalı olabilirmi.

1 cevap
Cevaplar (1)

Sevgili meziyet hanım sizin bizzat kalp damar cerrahına muayene olup tahlillerinizi yaptırmanız gerekiyor. Çünkü kullandığınız ilaçtan dolayı kan değerlerinizde değişiklikler meydana gelmiş olabilir. Geçmiş olsun...

19 Temmuz 2010 13:14