çs
Soru Sahibi
16 Şubat 2020 22:57

iş stresinde destek

Merhaba, erkek arkadaşım yoğun iş stresi yaşıyor. Bu durum onun yaşam kalitesini çok düşürüyor bu konuda destek alması gerektiğini düşünüyorum. Sizce ne yapılabilir?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Sevgi, genel anlamda stresi doğru yönetmeyi öğrenmek için erkek arkadaşınız yakınınızda bulunan bir meslektaşıma başvurabilir. Benimle çalışmak isterse, kontakt bilgilerim sitede var. Stres hayatımızın her döneminde bizimle olacak, sadece işte değil, diğer hayat alanlarında da. Bu stresleri doğru yönetmeyi öğrenmek kişinin hayatını daha doğru, daha sağlıklı ve verimli yaşamasını sağlar.

17 Şubat 2020 22:37