YZ
Soru Sahibi
2 Nisan 2020 00:38

İlaç zehirlenmesi sonrası baş dönmesi

Merhaba hocam bende demir eksikliği b12 ve d3 eksikliği var şuanda ilaçlarımı kullanıyorum bundan 15 gün önce demir ilacından dolayı zehirlenme yaşadım bayılma oldu ve serum taktılar o günden beri başımda sürekli dönme var dönmeyle beraber bi baskı hissi sanki kafamın içinde bsy geziyomus hissi arada mide bulantısı ve baş ağrısı da oluyo nedeni nedir

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Recep Alp
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Baş ağrısının çok değişik nedenleri vardır yaşadığınız mineral ve vitamin eksikliği neden olabildiği gibi vücudun biyoelektriksel yapısının bozulması ve stres önemli nedenleridir. Eğer nörolojik muayeneniz normal ise bu durumlar düzeltilir ise rahatlarsınız. Geçmiş olsun.

5 Nisan 2020 08:32