ÇF
Soru Sahibi
4 Ekim 2011 23:39

ilaç yan etkisi

merhaba ben 3 gündür xetanor 20 gr ilaca başladım,baş ağrısı yaptı bende tansiyonum genelde 11.7 ilacı kullanmaya başladım 13.9 korkuyorum acaba normalmi?kontrol edemediğim korkularım var bu ilaç tedavi edermi?cevap alabilirsem memnun olrum.iyi çalışmalar

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)

10 gün sabah akşam tansiyon kontrolü yaptırın ama xetanora bağlı olarak tansiyon yüksekliği olacağını düşünmüyorum 13/9 çok yüksek bir değer değil endişelenmeyin ilaca daha yeni başlanmış 1 ay düzgün kullanıp ona göre karar verilmesi gerekir

6 Ekim 2011 16:19
Dr. Ümit Baycılı
Dr. Ümit Baycılı Psikiyatri

Yazar toplam 124 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
depresyon ve psikoretapi Dr. Ümit Baycılı
ilaç yan etkisi Dr. Ümit Baycılı
Bipolar Bozukluk Dr. Ümit Baycılı
anksiyete bozukluğu Dr. Ümit Baycılı
Psikiyatri İle İlgili Diğer Uzmanlar
Etiketler
İlaç yan etkisi , Xetanor , Korku tedavisi
Facebook Twitter Instagram Youtube