BS
Soru Sahibi
13 Mayıs 2021 23:55

Selectra berbat etti, Paxera'ya tekrar dönüş

Hocam merhabalar. 1.5 yıl 10 mg paxera kullandim.gayet memnundum. Fakat son zamanlarda yasadigim aşırı stresli olaylar sonucu kaygı bozukluğu hastalığım nuks etti. Doktorum ilaç değiştirme yoluna gitti selectra 50 mg başlamıştım bundan 19 gün önce fakat beni daha berbat bir ruh haline sürükledi. Kaygılarım korkularım 10 kat arttı günlerce cıldirmis gibi hissettim. Doktorumu degistirdim bıraktık hemen ilacı ve bugün paxeraya geri döndüm. Resmen o aşırı huzursuzluk hali gitti gerçekten. O halime tekrar dönücem diye çok korkuyorum. Paxerayla bütünlesmisim resmen ki başka ilaci vucudum kabul etmez gibi hissediyorum. Sormak istediğim 2-3 hafta gibi bir uyum süreci olacak mı bırakıp geri döndüğüm için, ya da vucudum aliskin olduğu için ilaca direkt etki başlar mi?

1 cevap
Cevaplar (1)

Daha kısa sürede etkinin başlaması beklenir merak etmeyin sağlıklı günler dilerim

14 Mayıs 2021 16:48