AC
Soru Sahibi
8 Eylül 2021 02:24

Hormon düzensizliği

Ben bundan 5 ay önce düşük yaptım ve kurtaj olmak zorunda kaldım kurtaj sonrası hemen hamile kaldım ve bebeğim 2 aylıkken onuda kaybettim kurtaj oldum ve 45 gündür şuan adet olmuyorum doktora gittim test yapıldı süt hormonlarimin 55 çıktığını söyledi estrofem diye bir ilaç yazdı ne zaman adet olurum bu ilaç etkili olurmu düzene binermi acaba hormonlarim cevaplarsanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Şafak Genç
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Adet düzensizlikleri için kadın hastalıkları ve doğum uzmanı muayenesi ve takibi gerekiyor

22 Eylül 2021 09:05