OA
Soru Sahibi
11 Haziran 2008 11:59

hocm kızım 7 yaşına yeni grdi agız kokusu hep vardı son zamanlarda bir sogu

hocm kızım 7 yaşına yeni grdi agız kokusu hep vardı son zamanlarda bir soguk algınlıgı ile dilinde yara çıktı ilaç tedavisi devm ederken diş etleri kanadı dişini fırç. geçti bu işler olurken karnım agrıyor der dururdu bizde üşütmeye baglı zannederdik. son iki gün karnım agrıyor demeye başladı acile götür ultrason mide lenfleri şişmiş dedi korkacak birşey yok çocuk cerrahisine götürün dedile oraya götürdük makat ilç sıktılar boşltr rah. dediler çok rah.olrsa getrn amlyt dedl bu amlyt gerektirirmi

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Levent Yıldırımyılmaz
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

BANA ULTRASON RAPORUNUN SONUCUNU YAZIN.ONA GÖRE KONUŞALIM.

16 Haziran 2008 13:34