ÇT
Soru Sahibi
3 Ağustos 2009 14:07

mrb levent bey bende konyadan yazıyorum oglumun bundan 2 ay önce başlayan a

mrb levent bey bende konyadan yazıyorum oglumun bundan 2 ay önce başlayan ateş atakları oldu bunun yanında der döküntüsü oldu.bir hafta icinde gecti tabiki dr götürdüm bogaz enfeksiyonuna baglı deri döküntüsü dedi.2 hafta sonra tekrar ateş atakları oldu ve karın agrısıyla devam etti.tekrar 3 hafta sonra yani şuan ateş atagı var artık ne yapacagımı şaşırdım ve kardeşimde FMF hastalıgı var acaba onunla ilgili bir sorunmu?bu ateş atakları ne zamana kadar devam edecek?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Levent Yıldırımyılmaz
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

ÇOCUĞUNUZUN DURUMUNU AYRINTILI OLARAK DEĞERLENDİRMEM LAZIM.BAZI GEREKLİ TETKİKLER VE AYRINTILI BİR MUAYENEYE İHTİYAÇ VAR.

3 Ağustos 2009 15:09