ça
Soru Sahibi
13 Ağustos 2015 13:05

hocama sorum

sayın hocam kolay gelsin.35 yaş, erkek ve öğretmenlik yapmaktayım.10 yılı aşkındır gözlerimde yanmalar var.Alın bölgesinde ağırlık hissi var.şimdiye kadar çok rahatsız etmiyordu .Ama son zamanlarda özellikle kahvaltılardan sonra yanmalar arttı ve derin nefes eşliğinde uyku hissi fazlaca oluşuyor. Allerjik bünyeliyim . Şeker 130 larda felan çıkıyodu bi kaç yıldır.yenilerde glukofen başladım.Akrabalarımda herkes şeker hastalığından sıkıntılı.Alerjiden farklı bişey mi bu pek anlamadım .Ama özellikle yağlı yemek yediğimde artması düşündürüyor. teşekkürler hocam. Bana söylenenler : Migren vb. idi

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Tahlil sonuçları ve fizik muayene olmadan böyle bir konuda yorum yapmak pek mümkün değildir. Daha önce bahsedilen hastalıklar olabileceği gibi şeker metabolizmasından kaynaklanan bir durumda söz konusu olabilir. Bir endokrinoloji doktoru ile görüşerek, ayrıntılı tahliller sonucu sorununuza çözüm bulabilirsiniz. İyi günler.

13 Ağustos 2015 14:52