GK
Soru Sahibi
3 Mart 2011 12:45

hocam yaklaşık 5 gün önce karnımın hemen altında kasıklaımda testislerimde

hocam yaklaşık 5 gün önce karnımın hemen altında kasıklaımda testislerimde hafif ağrı ve penis ucumda bir üşüme hissetmeye başladım;gece üstü açık yatmıştım buna bağlı olabilirmi?bu ağrıların tamamı 3 gün içinde geçti;fakat penisimin ucunda hafif bir sızı ve sık idrar isteğim var;penisimde sertleşme problemi yok faka cinsel isteğimde azalma ve sanki spermimde bir azalma sözkonusu;nedeni ne olabilir sizce

1 cevap
Cevaplar (1)

İYİ GÜNLER, OLAY TAMAMEN BASİT BİR ÜŞÜTME GİBİ GÖZÜKÜYOR. CİNSEL PROBLEMLERİNİZN İSE BU KONUYLA BAĞLANTISI OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM. DEVAM EDERSE ÜROLOĞUNUZA DANIŞMANIZI TAVSİYE EDERİM. DR. NECMETTİN ATSÜ

3 Mart 2011 13:49