Au
Soru Sahibi
26 Ağustos 2022 11:45

Hocam nolur yardımcı olun

Hocam merhabalar benim küçük bir sorum olacaktı. Yaşım 24.Herhangi bir konuya sinirlendiğim bir anda ya da cinsel düşünceler aklıma geldiği anda ben oynamadan kıyafetin içinde dahi penisime biranda bir ereksiyon ve sanki 1 saniye içinde boşalacakmisim gibi bir gıdıklanma ve kasık bölgemde kasılmalar geliyor.Eğer bu geldikten 1-2 dakika içinde müsait ortam bulup boşalamazsam(örneğin otobüs yolculuğu örneğin sokak vs.), ve hâlâ kendimi 5-10 dakika boşalmıcam diye tutarsam penisim kendi kendine boşalıyor.Bu hastalık 1.5 yıldır var. Bunun sebebi ve şifası nedir hocam. Tıpta bir ismi var mıdır? Birçok üroloji doktoruna gittim testlerim temiz çıktı.Psikoloji doktorlarına danış dediler Tanı koymadılar. Bunun sebebi ve şifası nedir hocam?

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)

Merhabalar, Cinsellik ve saldırganlık, ilkel benliğimizde bir arada bulunan iki dürtüdür. Her ikisi de belirli dozlarda bireylere haz verir. Fizik muayene normal ise psikolojik yardımla cinsel bilişsel yapılandırmanızı değerlendirmek ve gerekiyorsa yeniden yapılandırmak gerekecektir. Sağlıklı günler diliyorum.

27 Ağustos 2022 09:31

Merhabalar, Cinsellik ve saldırganlık, ilkel benliğimizde bir arada bulunan iki dürtüdür. Her ikisi de belirli dozlarda bireylere haz verir. Fizik muayene normal ise psikolojik yardımla cinsel bilişsel yapılandırmanızı değerlendirmek ve gerekiyorsa yeniden yapılandırmak gerekecektir. Sağlıklı günler diliyorum. 27 Ağustos 2022 - 09:31 delete Sorunuza yanıt vermiştim, ancak yayınlanmamış, sanırım teknik bir sorun oldu. Tekrar sağlıklı günler diliyorum.

31 Ekim 2022 08:48

Merhabalar, Cinsellik ve saldırganlık, ilkel benliğimizde bir arada bulunan iki dürtüdür. Her ikisi de belirli dozlarda bireylere haz verir. Fizik muayene normal ise psikolojik yardımla cinsel bilişsel yapılandırmanızı değerlendirmek ve gerekiyorsa yeniden yapılandırmak gerekecektir. Sağlıklı günler diliyorum. 27 Ağustos 2022 - 09:31 delete Sorunuza yanıt vermiştim, ancak yayınlanmamış, sanırım teknik bir sorun oldu. Tekrar sağlıklı günler diliyorum. 31 Ekim 2022 - 08:48

6 Ocak 2023 20:17
Uzm. Kl. Psk. Nalan Erlik
Uzm. Kl. Psk. Nalan Erlik Psikoloji

Yazar toplam 8 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Hocam nolur yardımcı olun Uzm. Kl. Psk. Nalan Erlik
Evlenememe problemi Uzm. Kl. Psk. Nalan Erlik
Kaygı bozukligi Uzm. Kl. Psk. Nalan Erlik
Yeme bozukluğu Uzm. Kl. Psk. Nalan Erlik
Yetiskin kiz Uzm. Kl. Psk. Nalan Erlik
Psikoloji İle İlgili Diğer Uzmanlar
Psk. Ece Bahar
Psk. Ece Bahar Psikoloji
Psk. Zehra Yiğit
Psk. Zehra Yiğit Psikoloji
Psk. Kübra Fidan
Psk. Kübra Fidan Psikoloji
Facebook Twitter Instagram Youtube