TK
Soru Sahibi
2 Mart 2011 22:46

Hocam merhaba; sağ testisimde fıtık tesbit edildi.Ameliyat olacağım. Söz k

Hocam merhaba; sağ testisimde fıtık tesbit edildi.Ameliyat olacağım. Söz konusu ameliyat lokal anesteziyle mi yoksa tam anesteziyle mi yapılıyor... Hastanın seçim hakkı var mı? Tam anestezi olmasını istiyorum. Acı hissederim diye endişeliyim. Ne dersiniz tam anestezinin riskleri var mı? Teşekkür ederim.. Saygılar....

1 cevap
Cevaplar (1)

İYİ GÜNLER, BU KONUDA BİR GENEL CERRAHLA GÖRÜŞMENİZ DAHA DOĞRU OLACAKTIR. FITIKAMELİYATI ÜROLOGLARIN DEĞİL GENEL CERRAHLARIN UYGULADIĞI BİR GİRİŞİMDİR. DR. NECMETTİN ATSÜ

3 Mart 2011 11:27