SM
Soru Sahibi
22 Mayıs 2010 11:42

Hocam ilginize ve böyle bir hizmet sağladığınız için emeğinize teşekküreder

Hocam ilginize ve böyle bir hizmet sağladığınız için emeğinize teşekkürederim. Yaklaşık 2 ay önce boyun fıtığı ve boyun düzleşmesi teşhisi kondu. Son 10 gündür sırtımın tam ortasında çok şiddetli bir ağrı ile uyanıyorum. Gün içerisinde kaslar ısındıkça ağrı azalmaya başlyor. Sebebi ne olabilir hangi bölüme başvurarak tedavi olabilirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

benzer bir problem nedeniyle daha önce başvuru yapmış olmalısınız ki; boyun fıtığı ve düzleşme tanıları konulmuş. şikayetlerinize ilk aşamada direk çözüm alabilmek için fizik tedavi bölümüne başvurmanız lazım. eğer bu tanılar konulduğunda size ilaç tedavisi önerildi ve iyileşemediyseniz ki- bahsettiğiniz şikayetler bu tanılara aittir- o zaman bir fizyoterapist ile görüşmeniz ve manuel terapi, egzersiz ve postür(duruş) eğitimi almanız gerekmektedir. geçmiş olsun

23 Mayıs 2010 20:58