KS
Soru Sahibi
15 Mart 2007 00:00

hocam ii günler öncelıkle cevabınız için tesekkur ederim.ben tümrun ve kans

hocam ii günler öncelıkle cevabınız için tesekkur ederim.ben tümrun ve kanserin evresini patoloji raporunda nsl bulabilirim yanı ne ile simgelenmıstır.birde kalın bagırsak kanseri yani rektum ca. ne gibi kontrollerden gecilirilmeli hangi tedavilere basvurlmalı ve bunlar ne aralıklarla yapılması nekadar sürer bu tedaviler.nerelere basvurulmalı yani kısaca gereken bilgileri verirsenız sevinirim.saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)

sizin anlamanız olanaksız, bu konuları ve takip ile tedavi aşamalarını Onkoloji uzmanınız ile görüşün. Geçmiş olsun.

18 Mart 2007 00:00