23 Ocak 2008 15:30

hocam ben 3.5 yıl önce doğum yaptım ve doğumun ardından psikolojik sorunlar

hocam ben 3.5 yıl önce doğum yaptım ve doğumun ardından psikolojik sorunlarım başladı doktora gittim sosyal fabi denildi eslorex,seroksat solian kullandım sonra prolaktin yüksekliği hipofizer adenom çıktı bu ilaçları kestim.bu ilaçların prolaktini yükselttiğini söyledi doktorum.daha sonra şiddetli baş ağrısı ,mide bulantısı şikayetiyle migren teşhisi konuldu lustral kullandım gerçektende çok iyi geldi hem migrene hem s.fobiye yalnız3 kutu kullandım ,kestim acaba devam etmelimiyim ,ne kadar?

1 cevap
Cevaplar (1)

Bence devam etmeliydiniz doktorunuz ile tekrar görüşün

23 Ocak 2008 20:59