PN
Soru Sahibi
2 Nisan 2021 23:28

Hidronefroz

Merhaba hocam 29 yasında bayan hastayım ailemde genetik böbrek hastalıkları var bende doğustan upj darlık vardı sağ böbrek te büyüme tespit edildi uzun zamandır ağrım yoktu bu denli şiddetli zaten ağrılar ile yaşamayı öğrenmiştim ama artık sürekli bir şişkinlik doygunluk hissediyorum arkama yaslanınca yada sağ tarafa yatınca ağrıyor ve idrar yaparken sağ böbrek te ağrı hissediyorum aşırı yorgunum artık sabahları uyandığımda ağrılarla uyanıyorum hayat kalitem cok düştü size gelsem yardımcı olur musunuz? Ne yapmalıyım

2 cevap
Cevaplar (2)

Gelen herkese yardımcı oluyoruz zaten Gelebilirsiniz

4 Nisan 2021 23:54
PN
Soru Sahibi

Teşekkür ederim hocam yarın için randevu aldım görüşmek üzere...

5 Nisan 2021 00:59

.

11 Nisan 2021 23:34