ar
Soru Sahibi
23 Ocak 2021 19:56

Hemoroid olabilirde olmayabilirde

Merhaba doktor hanım 22 yaşındayım ben sık sık kabız olan biriyim bundan 1 sene önce kabızdım ve zorlamıştım bi parça nokta kadar kan gelmişti makatımı ellediğimde tahriş oldugu belliydi. 1 kere oldu işte kanamam dahada olmadı dışkımı yaparkende acıma falan yok kaşınma var biraz ve sanki maketimin cevresinde hafif şişlikler var ama dışkımı yapmak için dokundugumda var gibi normal dede az var gibide yok gibi anlamadım fiziki olarak bakıp muayene edicekseniz size gelmek isterim

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Pelin Basım
Genel Cerrahi , Meme Cerrahisi

Oncelikle geçmiş olsun. Muayene etmeden birsey söylemek pek mümkün değil. Ne zaman arzu ederseniz muayene için randevu alabilirsiniz. Saglicakla

23 Ocak 2021 21:44