Bm
Soru Sahibi
26 Ağustos 2021 01:27

Hamileyim,alerjik problemim var.

Merhabalar. 6 haftalık hamileyim. Baharları alerjim olur, şuan da da çok kötü nüksetti . Boğazım,gözlerim çok kaşınıyor. Hapşırıyorum sürekli ve hamileliğimden dolayı sanırım daralıyorum. Burun akıntım da var. Aircomb kullanmam bu dönemde sorun olur mu ? Boğaz pastili ve spreyi var fakat onlarda yeteri kadar tesir etmiyor, geceleri uyuyamıyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)

İlk 3 ay içerisinde ilaç kullanmanızı önermiyoruz .Şikayetleriniz çok artarsa doktorunuza danışarak lokal kullanılan burun spreyi ve göz damlası kullanabilrsiniz.

2 Eylül 2021 15:54