KA
Soru Sahibi
23 Aralık 2017 20:55

Çocuk hastalıkları

Iyi akşamlar doktor bey size bir sorum olacaktı benim 41 aylık bir oğlum var ve her yerinde kırmızı lekeler çıkıyor bir ara geçti ama tekrarladı ne yapmam gerekiyor

1 cevap
Cevaplar (1)

Çocuğunuzdaki durum alerjiye benzer bir tablo muhtemelen.Beslenmesine dikkat edin ,hangi maddelere hassasiyeti var takip edin ,bunlar yiyecek ,temizlik maddeleri ,sabun, deterjan ,boyar maddeler ,toz polen vb olabilir.hangisiyle temas artırıyor dikkat edin.Çocuk allerji ve immünoloji uzmanına ulaşamazsanız bir cil diye uzmanına başvurmanızı öneririm.

26 Aralık 2017 14:01