IE
Soru Sahibi
14 Haziran 2015 15:01

hamilelikte ilaç

merhaba doktor hanım... bana daha önce uykusuzluk problemi için gittiğimde doktor gyrex 25 mg ı vermişti. sorun ortadan kalkınca ilacı yavaş yavaş azaltarak bırakmıştım. şimdi bir kaç haftadır uykusuzluğum oluyor. evliyim hamile olabilirim. çok zorladığında birkaç gecedir 25 mg.ın küçücük neredeyse çeyreğinin çeyreğini içiyorum .. eğer hamileysem zararı olur mu acaba? şimdiden teşekkürler...

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, ben psikiyatrist değilim ve ilaçlarla ilgili çok yetkin değilim. bu nedenle bu soruyu bir doktora sormanız daha doğru olacaktır.

15 Haziran 2015 19:54