bs
Soru Sahibi
11 Ağustos 2021 02:23

hamilelik riski

acil doktor bey sizce neden 1 buçuk ay önce sevgilimle ilişkiye girmedik ama göbek deligime boşaldı sildim 1 gün sonra duş aldım duşta akan suyla gebelik olur mu? Adet oldum ama 9 gün sürdü öncekiler gibi çok kanamam olmadı son günlerinde kahverengi şekilde geldi o adet zamanımda hasta olduğum için serum ve iğne yemiştim ondan kaynaklanır mi kahverengi olması? midem bulanıyo karnım da hafif şiş ve göğsümü sıktım süte benzer beyaz ve şeffaf karışık su geldi acaba hamilemiyim yoksa başka birsey mi ?? SİZCE NEDEN...

0
4 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (4)
Prof. Dr. Kutay Biberoglu
Prof. Dr. Kutay Biberoglu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Gebelik olasılığı sıfır. Gebelikten değil, cinsel geçişli hastalıklardan endişe edin. Yakınmalarınızın onlarca nedeni olabilir. İmkanınız varsa gelin bizzat değerlendireyim. Değilse, daha çok bilgilenmek için blog.drkutaybiberoglu.com, www.drkutaybiberoglu.com, doktorsitesi / facebook / instagram / youtube biberoglu linklerinde bulacağınız video ve makalelere (CİNSELLİK) ulaşabilirsiniz.

11 Ağustos 2021 09:28
bs
Soru Sahibi

sol kasık ağrılarım oluyo geçmeyen karin kasık agriyo ve bir de bulanti ürolojiye gittim idrar yolumda sorun yok dedi bunlar hamilelik değil mi o zaman?

12 Ağustos 2021 01:14
Prof. Dr. Kutay Biberoglu
Prof. Dr. Kutay Biberoglu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Önceki mesajımı tekrar okuyun. Psikolojik destek de alın.

12 Ağustos 2021 09:16
bs
Soru Sahibi

Doktor bey yaşadıklarımla hamile kalma ihtimalimin olmadığını söylüyorsunuz bakireyim ama ben ayna ile kızlik zarima bakiyim dedim gerdirince ortasında geniş bi boşluk oluyo etim 2 te ayrılıyor bu da hamilelikten olmaz dimi korkuyorum da size danışmak istedim ?

14 Ağustos 2021 00:04
Prof. Dr. Kutay Biberoglu
Prof. Dr. Kutay Biberoglu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

DİKKATLE OKUYUN: Cinsellik konusunda inanılmaz derecede bilgisizsiniz. Bu sizin hatanız değil. Okullarda cinsellik eğitiminin verilmemesi, internette korkunç bir bilgi kirliliğinin olması ve anne babaların cehaleti veya bu bilgilendirmeyi yapmaktan kaçınması, alanı hurafelerden beslenen bir grup insana bırakıyor. “Erkeğin oturduğu koltuğun sıcaklığı geçmeden oraya bir kadının oturması zina sayılır” diyen ve gençleri cinsellikten korkutmaya çabalayan yobazlar buradan menfaat sağlamaya çalışıyor. DİKKATLİ OKUYUP ÖĞRENİNİZ VE TEKRAR TEKRAR AYNI SORULARI SORMAYINIZ. YÜZ KERE SORSANIZ DA CEVABIM AYNI OLACAKTIR - - Kızlık zarı (himen) vajina girişinden 1.5-2 cm. derinde bulunan, zar gibi çok ince ve kolay yırtılan bir doku değil, normal bir deri parçasıdır. Vajina içine cinsel ilişki veya sert bir cisimle girilmedikçe açılmaz. Adet kanının dışarıya akması için ortasında açıklığı vardır. Dışarıdan bakarak kendinizin görmesi mümkün değildir. Cinsel ilişkiye rağmen açılmayan ve sadece doğumda yırtılan elastik anüler tipte kızlık zarı olmadıkça ilişki ile kanar ve canınızı acıtır, aynen her hangi bir yerinizi kestiğiniz zamanki gibi..Ayrıca benzer konularda sorulmuş yüzlerce sorunun cevaplarını arşivden de okuyabilirsiniz. Daha çok bilgilenmek için blog.drkutaybiberoglu.com, www.drkutaybiberoglu.com, doktorsitesi / facebook / instagram / youtube biberoglu linklerinde bulacağınız video ve makalelere (CİNSELLİK, bekaret, gebelikten korunma) ulaşabilirsiniz.

14 Ağustos 2021 09:46
bs
Soru Sahibi

Doktor bey yine rahatsız ediyorum ama ben 4 gün önce 2. kez adet oldum hala adetim devam ediyor 6 gün önce test alıp yaptım negatif çıktı ama mide bulantım geçmedi siz hamilelik ihtimali yok demiştiniz . Memelerim den 15 gün önce süt gelmişti sıktığımda ve şuan ucu yanıyo  ucunda beyaz tomurcuklar var birazda ağrıyorlar hafif rengi koyulaştı bunlar hamilelik ihtimali var demek mi yoksa geçer mi? Çok korkuyorum doktor bey ??

19 Ağustos 2021 00:04
Prof. Dr. Kutay Biberoglu
Prof. Dr. Kutay Biberoglu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Sanırım, hatta eminim ki sizin psikolojik desteğe ihtiyacınız var. Sizin için üzgünüm. Fırsatçılar için iyi ve kolay bir avsınız.

19 Ağustos 2021 20:33
Prof. Dr. Kutay Biberoglu
Prof. Dr. Kutay Biberoglu Kadın Hastalıkları ve Doğum

Yazar toplam 8434 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Gebelikle alakali Prof. Dr. Kutay Biberoglu
İdrar testi Prof. Dr. Kutay Biberoglu
Yumurtalık rezervi hk Prof. Dr. Kutay Biberoglu
Hamile kalır mı ? Prof. Dr. Kutay Biberoglu
Kadın Hastalıkları ve Doğum İle İlgili Diğer Uzmanlar
Op. Dr. Yağmur Yücebaş yıldız
Op. Dr. Yağmur Yücebaş yıldız Kadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Ömer Ulugergerli
Op. Dr. Ömer Ulugergerli Kadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Canan Çalışkan furtuna
Op. Dr. Canan Çalışkan furtuna Kadın Hastalıkları ve Doğum
Uzm. Dr. Güler Genç
Uzm. Dr. Güler Genç Kadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Mustafa Şahin
Op. Dr. Mustafa Şahin Kadın Hastalıkları ve Doğum
Facebook Twitter Instagram Youtube