18 Şubat 2019 20:24

Gözaltı çukurlari

Merhabalar hocam ...benim göz altlarım çok çukur yaşıma göre bu durum beni çok rahatsız ediyor...göz altı ışık dolgusu gibi yöntemler var ama ben hem daha uzun süreli hem daha uygun bir yöntem arıyorum. Sizin yaptığınız tedavi şekillerinden bu duruma çare olabilecek bir yöntem var mı. ..örneğin sülük gibi...teşekkürler şimdiden

1 cevap
Cevaplar (1)

Şerife hanım iyi akşamlar. Biz Akupunktur, Hipnoz, Hacamat, Hirudoterapi ( Sülük ) Tedavisi, Proloterapi, Kinezyoloji ve Fitoterapi yapıyoruz. Hirudoterapi ( Sülük ) Tedavisi doğal bir tedavi yöntemidir. Bir cild problemlerinin yanında bir çok hastalık tedavisinde kullanıyoruz.

17 Mart 2019 21:12