sB
Soru Sahibi
7 Mart 2021 23:21

göz altı sorunu

hocam merhaba göz altı kırışık liklarim. ve göz altı yorgun görüntüsünden cok rahatsızım yanınıza gelmek istiyorum ne önerirsiniz 🤗

1 cevap
Cevaplar (1)

MERHABA GEÇMİŞ OLSUN. GÖZALTI KIRIŞIKLIKLARI VE GÖZALTININ YORGUN GÖRÜNTÜSÜNDE EN SIK KULLANDIĞIMIZ TEDAVİ YÖNTEMİ IŞIK DOLGUSU OLARAK BİLİNİR.ANCAK BAZI HASTALARA YETERLİ GELMEZ BAZI HASTALARA İSE GEREK KALMAZ. EĞER GÖZALTIMIZDA ÇİZGİ KİRPİK DİPLERİMİZE KADAR YAKIN ALANLARDAYSA IŞIK DOLGUSU BU ALANDA YETERLİ OLMAYACAKTIR VE MEZOTERAPİ İLE KOMBİNE EDİLMESİ GEREKECEKTİR.İLETİŞİM NUMARALARIMIZDAN RANDEVU ALARAK VEYA WHATSAP NUMARAMIZDAN FOTOĞRAF GÖNDEREREK TEDAVİ YÖNTEMLERİ HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.İYİ GÜNLER DİLERİM.

1 Mayıs 2021 12:21