CZ
Soru Sahibi
3 Mayıs 2013 22:21

gotu kola

Sayın Hocam basenlerimdeki yağlardan dolayı diyetisyenim gotu kola adlı bitkisel ilacı verdi.Bunun kan dolaşımını hızlandırarak basenlerde incelmeyi sağlayacağını söyledi.Bu tür ilaçları kullanmanın herhangi bir tehlikesi var mı?Yardımcı olursanız çok sevinirim.Teşekkürler...

1 cevap
Cevaplar (1)

Hakkında cok fazla bilgim olmayan bir bitki.. İnternette yaptığım araştırmalarda kan dolaşımını Artırdığı bilgisi var. Ama aşırı tüketimi konusunda da uyarılar var.. Size zayıflama ile ilgili olarak benim sitemde de yer alan Metabolic Balance ile ilgili de bilgilenmenizi tavsiye ederim..

4 Mayıs 2013 01:21