BA
Soru Sahibi
9 Temmuz 2021 00:31

Göğüs ve sırt iğne batması

Merhaba değerli hocalarim.ben 31 yaşında 98 kilo erkeğim ve alkol yok günde 1 paket sigara iciyorum.Uzun zamandır astım hastasıyım ve 1 ay önce akciğer tomografisi cekildi(sonuç=Her iki akciğerüst loblarda minimal sentrilobüler, paraseptal amfizematöz değişiklikler izlenmiştir) son bir haftadır her iki gögsüm ve sırtım çok şiddetli iğne batar gibi batıyor gittikçe artmaya başladı bazen ağlayacak duruma geliyorum sebebi ne olabilir? Şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Tayfun Kermenli
Göğüs Cerrahisi

Akciğerinizde amfide görülmüş, bu nedenle sigarayı kesinlikle bırakmalısınız. Onun dışında göğüste oluşan iğne batar tarzda ağrılar genellikle kas ağrısıdır. Her ihtimale karşı bir Göğüs Cerrahisi Uzmanına muayene olmanızda fayda var. Geçmiş olsun, acil şifalar dilerim

9 Temmuz 2021 13:37